Klastry Energii

Posted on 13 marca, 202113 marca, 2021

Naszych klientów wspieramy w procesie tworzenia i obsługi klastrów energii. Dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami pomagamy naszym klientom również w zakresie doradztwa prawnego, finansowego, technicznego, jak również wyznaczeniu koordynatora klastra.

Obsługa klienta Agro i Detalicznego

Posted on 13 marca, 202113 marca, 2021

W zakresie doradztwa w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), termomodernizacji i oświetlenia obsługujemy również Gospodarstwa Rolne oraz klientów indywidualnych. Dzięki dostępowi do szerokiego wachlarza ofert firm partnerskich jesteśmy w stanie w szybkim czasie znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb naszych klientów.

Obsługa Samorządu

Posted on 5 grudnia, 202013 marca, 2021   Leave a comment on Obsługa Samorządu

Specjalizujemy się w obsłudze Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz sektora MŚP w zakresie kompleksowego doradztwa ekologicznego, zarówno w zakresie poprawy efektywności energetycznej jak również ochrony środowiska naturalnego. Pomagamy naszym klientom uporać się z obsługą dokumentacji, pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego, prowadzeniem audytów, obsługą postępowań przetargowych. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w zakresie finansowania inwestycji dzięki nowatorskim narzędziom finansowym. Zajmujemy się również pomocą przy pozyskiwaniu Białych Certyfikatów oraz Zielonych Obligacji (Green Bonds).